Stonoha

Sme tím slovenských dizajnérov.

Dizajn je naša vášeň

Usilujeme sa vytvárať nadčasové dizajny s dôrazom na funkcionalitu a najvyššiu kvalitu.

Prečo Stonoha?

Keď si vyberiete nábytok od Stonohy, môžete si byť istí, že kupujete kus umenia, ktorý vás obalí teplom a vytvára pre vás príjemné a útulné prostredie.

Stonoha

Nábytok, ktorý vás obalí teplom

Stonoha je slovenská značka dizajnového nábytku, ktorá vznikla v roku 2017. Od svojho vzniku sa snažíme vytvárať našim zákazníkom nábytok, ktorý je funkčným umením. Je to niečo, čo vás obalí teplom a vytvára pre vás príjemné a útulné prostredie.

V našom malom umeleckom portfóliu nájdete produkty, ktoré sme starostlivo vybrali tak, aby boli funkčné, nadčasové a vyrobené z prvotriednych materiálov. Nesledujeme najnovšie trendy, pretože veríme, že kvalitný dizajn je vždy aktuálny.

Náš nábytok je vyrobený s maximálnou starostlivosťou a dbáme na to, aby bol každý kúsok jedinečný a originálny. Chceme, aby sa naši zákazníci cítili v našich výrobkoch dobre a aby sa ich domov stal miestom, kde sa budú cítiť príjemne a uvoľnene.

Kto sme?

Stonoha je tím architektov a dizajnérov so skúsenosťami v oblasti dizajnu a výroby nábytku. Sme nadšení pre dizajn a vždy sa snažíme nájsť nové a inovatívne riešenia.

Čo robíme?

Výroba nábytku je pre nás umenie. Snažíme sa, aby každý kúsok, ktorý opustí našu dielňu, bol jedinečný a originálny. Dbávame na to, aby bol nábytok vyrobený z kvalitných materiálov a aby bol spracovaný s maximálnou starostlivosťou.

Stonoha

Pri vývoji dizajnu dbáme na každý aspekt

2017
ROK ZALOŽENIA
148
ŠŤASTNÍ ZÁKAZNÍCI
49
ÚSPEŠNÝCH DIZAJNOV
1
ATELIER
4
ČLENOV TÍMU
216
NAVRHNUTÝCH DIZAJNOV